جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه دانشجو می پذیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه دانشجو می پذیرد

دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه دانشجو میپذیرد

رییس دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه از آغار پذیرش دانشجو در رشته های علوم قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی و برای سال تحصیلی 95-96 خبر داد.

 به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه، حجت الاسلام محمدقاسم احمدی روز سه شنبه اظهار کرد: دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه از بین پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون سراسری دانشجو می پذیرد.

وی با اشاره به اینکه تحصیل در دانشکده علوم قرآنی رایگان است، اظهار داشت: هزینه ای برای تحصیل در این دانشکده از دانشجویان دریافت نمی شود و تمهیدات لازم برای استفاده پذیرفته شدگان غیربومی از خوابگاه اندیشیده شده است.

حجت الاسلام احمدی در ادامه افزود: خوشبختانه پذیرش دانشجو در دانشکده علوم قرآنی از رشد بیشتری برخوردار شده و این نشان دهنده علاقه جوانان به مباحث قرآنی، مکتب و سیره اهل بیت علیهم السلام است.

رییس دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه یادآور شد: برگزاری دوره های آمادگی، تدریس زبان های انگلیسی و عربی از دیگر امتیازهای دانشکده علوم قرآنی به شمار می رود. وی تصریح کرد: دانش آموخته گان دانشکده علوم قرآنی در صورت حفظ کل قرآن می توانند بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد راه یابند.

احمدی در پایان و با اشاره به تأثیر قرآن و حدیث در زندگی انسان ها ابراز داشت: حیات طیبه و سعادت انسان ها در گرو عمل به دستورهای قرآن و رهنمودهای اهل بیت (ع) است لذا به کار بستن فرامین قرآن تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی انسان ها می باشد.