سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قدرت فوق‌العادای پیدا کرده - نمایش محتوای خبر

 

 

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قدرت فوق‌العادای پیدا کرده

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قدرت فوق‌العادای پیدا کرده

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه معتقد است، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بهره‌مندی از پیشنهادات و نظرات اساتید و بزرگان در شورای سیاست گذاری دانشگاه در حال حاضر به قدرتی رسیده که حاشیه سازی‌ها آفت یا ضرری برای آن محسوب نمی‌شوند.

دکتر حسین کریم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به تحولات بسیاری که طی سالهای گذشته و در زمان روسای قبلی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رخ داده، اظهار کرد: خوشبختانه هر فردی که سکان دانشگاه علوم پزشکی را به دست گرفته توانسته منشا تحولات خوبی برای دانشگاه شود.

کریم افزود: متاسفانه در دوران روسای قبلی نیز افراد مخالف با حاشیه سازی و مانع تراشی، دانشگاه را درگیر حاشیه کردند و مقداری از انرژی و توان روسای دانشگاه را گرفتند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: این افراد مخالف با حاشیه سازی و گرفتار کردن روسای قبلی در موضوعات نامناسب و غیرمنطقی سرعت کار آنها را کم کردند و این مانع تراشی‌ها موجب شد تا بخشی از وقت و انرژی آنها گرفته شود، در حالیکه می توانستند پربارتر باشند.

وی با بیان اینکه این روند مخالفت و حاشیه سازی و مانع تراشی هنوز هم ادامه دارد گفت: روشی که ما انتخاب کرده‌ایم بی‌توجهی به حاشیه سازی‌های آنهاست و اینکه بیشتر به کار خود بپردازیم و به این حاشیه‌ها توجه نکنیم و از مشورت و راهنمایی روسای قبلی دانشگاه استفاده کنیم.

کریم با اشاره به حضور بیشتر روسای قبلی در شورای سیاست گذاری دانشگاه اظهار کرد: ما برای اولین بار در کشور شورای سیاست گذاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را تشکیل دادیم و در آن از حضور اساتید و بزرگان و نیز روسای قبلی دانشگاه استفاده کردیم و از مشورت و راهنمایی آنها در این شورا بهره می‌بریم.

وی اظهار کرد: تا زمانی که مشورت این اساتید و بزرگان را داریم، نگرانی به خاطر حواشی و صحبت‌های برخی مخالفان نداریم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: ما معتقدیم مادامی که دانشگاه از درون قوی باشد، مسائل حاشیه‌ای نمی توانند آفت و ضرری برای آن ایجاد کنند و به نظرم در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قدرت فوق‌العادای پیدا کرده است.