جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

دختران کرمانشاه نایب قهرمان مسابقات کبدی جوانان کشور شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

دختران کرمانشاه نایب قهرمان مسابقات کبدی جوانان کشور شدند

دختران کرمانشاه نایب قهرمان مسابقات کبدی جوانان کشورشدند

تیم کرمانشاه در فینال هفتمین دوره رقابت‌های کبدی جوانان دختر کشور- انتخابی تیم‌ ملی- با قبول شکست مقابل تیم اصفهان به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، مرحله نهایی هفتمین دوره رقابت‌های کبدی جوانان دختر کشور انتخابی تیم‌ملی با شرکت 9 استان برتر مناطق شش‌‌گانه در سالن ورزشی کریم آباد شهر گرگان برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌ها 4 تیم کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، تهران و اصفهان با برتری مقابل حریفان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

در مرحله نیمه‌نهایی تیم اصفهان با نتیجه 30 بر 17 سیستان وبلوچستان را شکست داد و توانست به فینال مسابقات راه پیدا کند.

تیم های تهران و کرمانشاه برگزار کننده دومین دیدار نیمه‌نهایی بودند که دختران کبدی کار کرمانشاهی با نتیجه 30 بر 27 تهران را شکست دادند تا حریف اصفهان در فینال این رقابت‌ها شوند.

دیدار فینال این رقابت‌ها بین تیم‌های کرمانشاه و اصفهان برگزار شد که در نهایت تیم اصفهان موفق شد با نتیجه 29 بر 16 حریف خود را شکست دهد تا جام قهرمانی این دوره از مسابقات را بالای سر ببرد.

تیم‌های تهران و سیستان و بلوچستان با قبول شکست مقابل حریفان خود در مرحله نیمه‌نهایی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

سه استان البرز، آذربایجان غربی و همدان باوجود کسب مجوز حضور در مرحله نهایی کبدی جوانان کشور در این مسابقات شرکت نکردند.

تیم کرمانشاه در این رقابتها در مرحله حذفی و نیمه‌نهایی توانست دو مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی یعنی تیم‌های گلستان میزبان و تهران را شکست دهد.