رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

درب مدارس کرمانشاه به روی 31 هزار کلاس اولی باز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

درب مدارس کرمانشاه به روی 31 هزار کلاس اولی باز می‌شود

درب مدارس کرمانشاه به روی 31 هزار کلاس اولی باز میشود

فردا مدارس استان کرمانشاه میزبان دانش آموزانی هستند که برای اولین بار پایشان به مدرسه باز می شود و هر کدامشان آرزو های زیادی در سر دارند، آرزوهایی به قشنگی بوی ماه مهر

 یکی دلش می خواهد دکتر شود و دیگری مهندس، یکی پلیس و آن یکی معلم و دیگری نمی دانم چه در سر دارد، اما از شور و شوقشان می شود فهمید که آرزوها در سر دارند برای آینده شان که خیلی از آن آرزو ها را در مدرسه رفتن و درس خواندن می بینند.

والدین و خانواده ها هم که حسابی شوق و ذوق دارند برای مدرسه رفتن فرزندانشان و همه آرزوهایشان برای فرزندانشان را در مدرسه رفتن او می بینند و درش خواندنش.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، فردا(31 شهریور) همزمان با روز شکوفه ها، درب مدارس کرمانشاه به روی 31 هزار دانش آموز کلاس اولی باز می شود تا برای کسب علم و دانش وارد فضایی جدید شوند. 

به گفته شهناز قره تپه معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه امسال تعداد کلاس اولی های استان نسبت به سال قبل 1035 نفر افزایش یافته و در مجموع31 هزار و 258 دانش آموز در سطح استان به کلاس اول می روند.

وی با بیان اینکه امسال 35 کلاس پایه اول بیشتر از سال گذشته خواهیم داشت، گفت: امسال 2766 کلاس اول در مدارس استان کرمانشاه تشکیل خواهد شد.

 مسئولین شهری نیز تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس را نجام داده‌اند و عبدالرضا شعبانی شهردار کرمانشاه از تشکیل ستاد استقبال از مهر در شهرداری به منظور هماهنگی جهت ارتقاء خدمات و روان سازی ترافیک خبر می‌دهد.

مسئولین راهنمایی و رانندگی نیز می گویند با تدابیر اندیشیده شده، همزمان با بازگشایی مدارس ترافیک روانی در معابر خواهیم داشت