جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

درخشش کودکان کرمانشاهی در هشتمین مسابقات بین المللی نقاشی تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش کودکان کرمانشاهی در هشتمین مسابقات بین المللی نقاشی تهران

درخشش کودکان کرمانشاهی در هشتمین مسابقات بین المللی نقاشی تهران

یازده کودک هنرمند کرمانشاهی در هشتمین مسابقات دو سالانه بین المللی نقاشی تهران خوش درخشیدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما کرمانشاه، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان گفت:مسابقات دوسالانه بین المللی نقاشی تهران با موضوع آب وآزاد(سایر موضوع ها) موفق به کسب مدال شدند.

رضا موزونی افزود: الینا احمدی از مرکز روانسر، فاطمه یزدانی از مرکز شماره ۱۰ کرمانشاه، زهرا صفری کرمانشاهی از مرکز شماره ۱۰ کرمانشاه و الناز یاوری فرد از مجتمع شماره ۱ کرمانشاه موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شدند.

وی در ادامه گفت: نرگس قاسمی از مرکز سنقر، امیرحسین راهده از مرکز شماره ۱۲ کرمانشاه، محمد امین خدابخشی از مرکز گیلانغرب و هدایت گوران از مرکز شماره ۲ کرمانشاه دیگر کودکان هنرمند کرمانشاهی هستند که در این مسابقات موفق به کسب مدال نقره شدند.

موزونی همچنین از کسب مدال برنز این مسابقات توسط ایلیا چراغی از مجتمع شماره ۱ کرمانشاه و نازنین زینب لبافی از مجتمع شماره ۱ کرمانشاه در این رقابت ها خبر داد و افزود: کانیا کرمی از مرکز روانسر هم توانست دیپلم افتخار این مسابقات را کسب کند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خاطرنشان کرد: در مراسمی که روز چهارشنبه ۸ دی ماه برگزار می شود، برگزیدگان این مسابقات مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.