جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

درخشش ۲ ملی پوش کرمانشاهی در مسابقات جهانی کاراته اتریش - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش ۲ ملی پوش کرمانشاهی در مسابقات جهانی کاراته اتریش

درخشش ۲ ملی پوش کرمانشاهی در مسابقات جهانی کاراته اتریش

مسئول کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه گفت: مهدی خدابخشی و سعید احمدی ۲ کاراته‌کای ملی‌پوش کرمانشاهی در مسابقات جهانی کاراته اتریش عملکردی شایسته و ارزشمند داشتند.

نبی فتحی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در مسابقات قهرمانی کاراته جهان که به میزبانی شهر لینز اتریش برگزار شد تیم جمهوری اسلامی ایران به عنوان قهرمانی دست یافت.

وی با اشاره به حضور مهدی خدابخشی و سعید احمدی ۲ کاراته‌کای ملی‌پوش کرمانشاهی در ترکیب تیم ایران گفت: تیم جمهوری اسلامی ایران در فینال مسابقات مقابل حریف قدرتمند و مدعی ژاپن با اقتدار به پیروزی دست یافت. فتحی حضور دو ملی‌پوش کرمانشاهی در پیروزی قدرتمندانه تیم جمهوری اسلامی ایران را نشان از شایستگی ورزشکاران این دیار قهرمان پرور دانست و گفت: قطعا حضور ورزشکاران کرمانشاهی در این پیروزی مثمرثمر، نتیجه بخش و اثرگذار بوده است.

این مسئول سعید احمدی را از کاراته کاهای با اخلاق و پایبند به اصول جوانمردی و پهلوانی دانست وگفت: این ورزشکاران با اخلاق الگوی جوانان باشند.

وی همچنین به مسابقات بین المللی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما اخیر در ایروان پایتخت ارمنستان اشاره کرد و گفت: این مسابقات شرکت بیش از ۴۰۰ورزشکار از ۱۰ کشور انجام شد و بنده افتخار داوری این مسابقات را در کنار شیهان رشیدی و شیهان شجاع را داشتم.

فتحی افزود: با مدیریت خوب قضاوت‌ها، مسابقات درنهایت با قهرمانی تیم قدرتمند کیوکوشین کاراته ماتسوشیما جمهوری اسلامی ایران با کسب ۱۰ مدال خوش رنگ طلا،۱۶ مدال نقره،۱۹ مدال برنز پایان رسید و ارمنستان و گرجستان نیز به ترتیب دوم وسوم شدند.

وی افزود: بنده به عنوان داور کرمانشاهی به همراه آقایان رشیدی و شجاع ازسوی کمیته برگزاری مسابقات به عنوان سرداوران برتر انتخاب شدیم.