درسوگ آفتاب

 « درسوگ آفتاب  »

ویژه برنامه رادیویی «در سوگ آفتاب» بصورت زنده و مستقیم از رادیو آفتاب در روز 14 خرداد همراه با شنوندگان رادیو استانی زاگرس به سوگ خواهد نشست.
ویژه برنامه «در سوگ آفتاب» عنوان برنامه ای زنده و رادیویی است که روز چهارشنبه 14 خرداد مصادف با سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بمدت 120 دقیقه از ساعت 9 الی 11 صبح با موضوع «سبک زندگی امام خمینی(ره)»، بصورت سراسری از صدای شبکه آفتاب پخش و تقدیم شنوندگان رادیوخواهد شد .
ویژه برنامه «در سوگ آفتاب» با محوریت بزرگداشت ارتحال امام راحل(ره) و نیز بررسی ابعاد شخصیتی و شناخت ماهیت فکری، اندیشه و اهداف امام خمینی(ره) و نیز سبک زندگی امام خمینی (ره) در بخش کارشناسی همراه با بخش های مختلف ارتباط زنده با بیت تاریخی امام خمینی (ره) در شهر خمین – گزارش از برنامه های مختلف سطح استان - معرفی کتاب های مرتبط- مصاحبه با هنرمندان- سرود و مرثیه خوانی درباره امام خمینی (ره) ، بسته های صوتی مناسب و ارتباط با گزارشگران مستقر در شهرستانهای خمین، قم و تهران (به خصوص انعکاس مراسم گرامیداشت در بیت قدیمی حضرت امام در شهرستان خمین)، انعکاس تلفن ها، پیامک های مردمی و... به روی آنتن زنده رادیو آفتاب رفته و همراه با مخاطبین ارجمند خود خواهد بود.
این برنامه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی ره و به منظور ارائه الگویی مناسب از زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی ایشان، ضمن قابلیت پخش از شبکه های رادیویی در سراسر کشور، برای اولین بار سبک زندگی فردی و اجتماعی امام خمینی ره از مسیر کارشناسی و تالیفات موجود در این زمینه تبیین خواهد کرد.
 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : علیرضا یعقوبی

گوینده: علیرضا رافعی – شهپر عسگری

نویسنده: فائزه امینی

تاریخ تولید: 14 خرداد 99