جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

در برابر تیم کیمیا فرایند از هر نظر شایسته پیروزی بودیم - نمایش محتوای خبر

 

 

در برابر تیم کیمیا فرایند از هر نظر شایسته پیروزی بودیم

در برابر تیم کیمیا فرایند ازهر نظر شایسته پیروزی بودیم

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه پس از کسب پیروزی برابر تیم کیمیا فرآیند تهران، گفت: در برابر تیم کیمیا فرآیند از هر نظر شایسته پیروزی بودیم.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، افشین حسنی مدیرعامل باشگاه بعثت پس از پیروزی روحیه بخش تیم بعثت در برابر تیم کیمیافرایند تهران در جمع خبرنگاران اظهارکرد: پس از دوهفته سخت که داوری‌ها به ضرر ما بود ، در یک بازی هجومی که در تمام نقاط زمین از حریف برتر بودیم و در غیاب چهار بازیکن اصلی تیم به پیروزی رسیدیم.

وی ادامه داد: اگر مهاجمان تیم دقت بیشتری داشتند می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم ولی در مجموع برد روحیه بخشی بود که در ادامه راه می‌تواند برای تیم بسیار موثر باشد.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: در این بازی، کادر فنی با یک ترکیب هجومی تیم را روانه زمین کردند که خوشبختانه جواب داد و بازیکنان جوان تیم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند.

وی تاکید کرد: روند روبه رشد باشگاه بعثت باید تا آخر فصل همینطور ادامه داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه بعثت گفت: همانطور که قبلا هم عنوان شد، با وجود کادر فنی خوبی که داریم و همچنین بازیکنان با تجربه و جوانی که امسال به خدمت گرفته ایم، یکی از مدعیان جدی صعود هستیم و با کمک پیشکسوتان و هواداران خونگرم کرمانشاهی به این مهم دست می یابیم.

وی درپایان از هواداران تیم قدردانی کرد و گفت: این پیروزی با کمک آنها بدست آمد و انشاءالله در بازیهای آینده هم با کمک آنها پیروز خواهیم شد.