رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

در دیار پهلوانان اعتیاد نباید جایی باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

در دیار پهلوانان اعتیاد نباید جایی باشد

در دیار پهلوانان اعتیاد نباید جایی باشد

معاون استاندار کرمانشاه گفت: در دیار پهلوانان اعتیاد نباید جایی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، دکتر هدایت حاتمی در جشن پاکی تعدادی از معتادان عضو انجمن معتادان گمنام استان کرمانشاه اظهار کرد: متاسفانه یکی از معضلات مهم استان ما معضل اعتیاد است که آسیب های زیادی را به سلامت اجتماع وارد کرده و این برای شهری که به دیار پهلوانی و دلیر مردی شهرت دارد زیبنده نیست.

 وی افزود: امیدوارم  روزی برسد که آمار اعتیاد استان به پایین ترین حد خود برسد و یا ریشه کن شود که این مهم تنها با اراده و عزم قوی کسانی که به هر دلیلی دچار این بیماری شده اند، امکان پذیر است.

وی گفت: امروز بسیار روز خوشحال کننده و مسرت بخشی است وقتی می بینم تعدادی از سرمایه های انسانی و همشهریانم اینگونه با این بیماری مبارزه کرده و به دامان پاک جامعه بازگشته اند و امیدوارم هیچ مشکلی باعث نشود که در آن مسیر دوباره پای بگذارید.

 حاتمی گفت: دولت آماده است با اعطای تسهیلات ارزان قیمت و نیز ارائه آموزش های لازم و مهارت اندوزی زمینه ایجاد کسب و کار لازم را برای شما عزیزان با اراده فراهم کند و از هر کاری که به تقویت روحیه و عزم شما کمک خواهد کرد دریغ نخواهد ورزید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه در ادامه تصریح کرد: بیکاری یکی از مهمترین معضلاتی است که تاثیر زیادی بر ایجاد دیگر معضلات از جمله اعتیاد دارد و دولت تدبیر و امید با مهیا کردن شرایط خوب سرمایه گذاری در کشور گام های ارزنده ای را در جهت رفع این معضل برداشته است و در استان نیز تمام عزم خود را جزم کرده ایم که ریشه بیکاری استان خشکیده شود و در این راه به کمک همه سرمایه های انسانی استان نیازمندیم.

وی در پایان گفت:از هر گونه طرح کارآفرین و اشتغالزایی که دارید به صورت ویژه حمایت خواهیم کرد و از مسئولین این انجمن نیز می خواهم مشکلات خود را با ما در میان بگذارند تا انشااله بتوانیم در جهت رفع آنها گام برداریم.