سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای بی بدیل می آفرینیم - نمایش محتوای خبر

 

 

در راهپیمایی 22 بهمن حماسه ای بی بدیل می آفرینیم

فرماندار، بخشداران و معاونین فرمانداری شهرستان کرمانشاه با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم شهرستان کرمانشاه دعوت کردند در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت نمایند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، 22بهمن، روز میلاد نوین امتی است که در تاریخ بشری، یکی از شورانگیزترین، عمیق‌ترین وزیباترین تحولات حماسه‌آفرین را بر مبنای ایمان و بر محور رهبری آفریده است.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خشم مقدسی بود علیه همه حق‌کشان و زورگویان و طاغوتیان زمان. سرانجام ده روز خون و آتش و آه را پشت سر نهاد، و اینک سال‌هاست که پروانه‌های خدا، گرد روشنی حضورت می‌گردند و اینک سال‌هاست که فرشتگان تو را از تیغ هجمه‌ها و نیرنگ‌ها و آلودگی‌ها محافظت می‌کنند. ای رساترین شعر انقلاب، ای امام،‌ تو را با تمام وجود سرودیم اما زمان می‌برد تا بیتی از قصیده بلند وجودت را درک کنیم.

فرمانداری و بخشداری های تابعه شهرستان کرمانشاه، ضمن گرامیداشت و تبریک سی و هشتمین جشن فتح و پیروزی به حماسه‌آفرینان و حافظان این انقلاب الهی، از ملت آگاه و هوشیار و مومن شهرستان کرمانشاه دعوت می‌نماید تا یک‌بار دیگر همچون همیشه با حماسه‌آفرینی و حضور پرشور در صحنه‌های راهپیمایی سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در روز 22بهمن، مشت‌های محکم و گره‌خورده خود را بر دهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب اسرائیل بکوبند و حماسه‌ای دیگر را رقم زنند.

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهر کرمانشاه راس ساعت 10 و 30 صبح از مقابل مسجد آیت الله بروجردی تا مسجد جامع برگزار می شود.