جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

در شهر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

در شهر

Loading the player...

برنامه در شهر با هدف به تصویر کشیدن زیباییها و زشتی های شهر کرمانشاه و در ساختاری گزارشی برای دو روز در هفته به مدت  15 دقیقه در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 20:30 و تکرار آن روزبعد همان ساعت تقدیم می گردد. هدف این برنامه هم چالش و هم به تصویر کشیدن خوبیها و نقاط قوت شهر و ارگانها و نهادهای مختلف دست اندرکار شهر است. تأکید این برنامه بر روی انعکاس مشکلات و نارساییهایی است که مردم با آن دست به گریبان هستند. این مشکلات دامنه بسیار وسیعی را در بر می گیرد و از مشکلات مربوط به فرهنگ شهرنشینی گرفته تا بی توجهی شهرداری و سایر دست اندرکاران مسائل شهری را شامل خواهد شد .

علاوه بر زوم کردن بر نقاط ضعف و مشکلات ، جواب خواستن از مسؤلین نیز یکی از عناصر اصلی در شهر را تشکیل خواهد داد. جواب خواستن از مسؤلین می تواند با تهیه یک گزارش از مسؤل مورد نظر، یک نریشن، یا یک تماس تلفنی با مسؤل مورد نظر باشد.

پس در این برنامه ما بدنبال انعکاس مشکل و جواب خواهی از مسؤل مورد نظر و پی گیری مشکلات تا به سرانجام رساندن آن هستیم.

در یک بخش برنامه تلفن های مردمی که مشکلی را مطرح می کند پخش خواهیم نمود، در بخش دوم مشکل را بصورت وسیعتری به تصویر می کشیم و در نهایت درباره پی گیری حل مشکل یا جواب مسؤل درباره مشکل و روش حل آن به مداقه خواهیم نشست.

این برنامه از آیتم هایی مانند نریشن، کپشن، تلفن مردمی، آرم و تیتراژ، گزارش و مصاحبه تشکیل خواهد شد. مدت و نوع بهره گیری از هر ساختار آیتمی به موضوع و مقتضیات آن بستگی خواهد داشت (به استثنای آرم ، تیتراژ و وله که ثابت خواهند بود ).

سال تولید: بهار97

تهیه کننده : مهرداد شریعت زاده

کارگردان : بهروز مخصوصی

اجرا : بهروز مخصوصی

تدوین : وفا قربانی

تصویربرار : اسد مظفری

صدابردار : سینا مرزبانیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ