جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

دستفروشان و بیش از 180 وانت سیار ساماندهی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

دستفروشان و بیش از 180 وانت سیار ساماندهی شدند

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه از ساماندهی بیش از 180 دستگاه وانت و تعداد زیادی از دستفروشان سطح شهر در بیش از 25 نقطه خبر داد.

علی ناصری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برنامه اداره اجرائیات برای ساماندهی دستفروشان، گفت: در حدود 25 نقطه شامل شش نقطه در شهرک مسکن، شش نقطه در الهیه، پنج نقطه در دولت آباد، دو نقطه در پردیس، سه نقطه در کیهانشهر و چند نقطه هم در شهرک بعثت و شهرک دادگستری، ساماندهی دستفروشان سطح شهر را داشتیم.

وی با اشاره به اینکه این مناطق وسعت زیادی برای استقرار دستفروشان و خودروها دارند، تاکید کرد: بیش از 180 دستگاه وانت سیار و تعداد زیادی از دستفروشان در این مناطق ساماندهی شده‌اند.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: برنامه داریم تعداد این نقاط را به بیش از 35 نقطه برسانیم و بیش از 300 دستگاه خودرو و تعداد بیشتری از دستفروشان را در آن مستقر کنیم.

به گفته این مسئول، محل استقرار دستفروشان و خودروها شن‌ریزی و روشنایی آن نیز تامین شده و هیچگونه هزینه‌ای از آنها اخذ نشده است.

ناصری با اشاره به اینکه ساماندهی دستفروشان هر روز به صورت مستمر انجام می‌شود، اظهار کرد: برای هریک از این نقاط نیروی ثابت قرار می‌دهیم تا دستفروشان از این محدوده خارج نشوند و سد معبر نکنند.