جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دستور وزیر برای تسریع در احداث سالن شش هزار نفری دهکده المپیک - نمایش محتوای خبر

 

 

دستور وزیر برای تسریع در احداث سالن شش هزار نفری دهکده المپیک

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از دستور وزیر ورزش و جوانان برای تسریع در راه اندازی سالن شش هزارنفری دهکده المپیک کرمانشاه خبرداد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی در حاشیه برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی آزاد سال ۲۰۱۷ کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: وزیر ورزش و جوانان در جریان سفر به کرمانشاه و حضور در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد، قول تسریع در راه اندازی ورزشگاه شش هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه را داد.

وی ادامه داد: شخص وزیر ورزش و جوانان از نزدیک شور و اشتیاق مردم کرمانشاه در این مسابقات را دید و مشاهده کرد که این سالن جوابگوی شور و اشتیاق مردم کرمانشاه نیست.

رحیمی تصریح کرد: سالن امام (ره) کرمانشاه بعداز صندلی گذاری ظرفیت حضور سه هزار تماشاچی را دارد و این ظرفیت جوابگوی مشتاقان به ورزش در کرمانشاه نیست.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به حضور تماشاچیان پرشور کرمانشاهی در مسابقات جام جهانی کشتی  گفت: برنده واقعی این مسابقات مردم کرمانشاه هستند که با شور و اشتیاق خاصی همه تیم ها را مورد تشویق قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: در صحبتی که با وزیر ورزش و جوانان و همچنین استاندار کرمانشاه داشتیم قرار بر این شد که در طول سال حداقل یک میزبانی در چنین سطحی در استان داشته باشیم.