رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

دستگيری سارق 26 ساله "مسلح" در اسلام آبادغرب - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگيری سارق 26 ساله "مسلح" در اسلام آبادغرب

دستگيری سارق 26 ساله "مسلح"در اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگيری سارق 26 ساله‌ای خبر داد که پيش از اين نيز 15 مورد زورگيري و سرقت با استفاده از سلاح گرم را در استان‌های تهران، کرج و کرمانشاه مرتکب شده و به مراجع قضایی تحويل داده شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ بهروز سرتيپ‌نيا در تشريح اين خبر، گفت: ماموران کلانتری 11 خيبر هنگام گشت‌زنی، با مشاهده يک مورد کيف‌قاپی، بدون درنگ برای دستگيری سارق وارد عمل شدند.

سرتیپ نیا افزود: سارق که با يک دستگاه پژو 405 قصد داشت از محل متواری شود، ناکام ماند و عوامل انتظامی موفق به توقيف خودرو و دستگيری سارق شدند. اين مقام انتظامی تصریح کرد: متهم 26 ساله به همراه خودرو به مقر کلانتری منتقل و با استعلام از مدارک خودرو مشخص شد که خودروی مذکور هفته گذشته با تهديد راننده به وسيله سلاح گرم در يکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه به سرقت رفته است.

سرتيپ‌نيا افزود: متهم در بازجویی‌های پليس، به سرقت مسلحانه خودرو و چهار مورد کيف‌قاپی در شهرستان اسلام آبادغرب اعتراف کرده است. وی اظهار کرد: سارق 26 ساله مسلح پيش از اين نيز 15 مورد زورگيری و سرقت با استفاده از سلاح گرم را در استان‌های تهران، کرج و کرمانشاه مرتکب شده و به مراجع قضایی تحويل داده شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: سارق دستگير شده پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانونی، و در اجرای دستور مقام قضایی جهت تحقيقات بيشتر تحويل پليس آگاهی شهرستان قرار دارد.