جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

دستگیری اعضای باند تهیه وتوزیع مواد مخدر - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری اعضای باند تهیه وتوزیع مواد مخدر

دستگیری اعضای باند تهیه وتوزیع مواد مخدر

دستگیری اعضای باند تهیه و توزیع مواد مخدر، کشف ۲۶ مورد انواع سرقت در کرمانشاه و دستگیری باند سارقان منزل در اسلام آباد غرب از جمله اخبار انتظامی امروز استان است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس کرمانشاه، رئیس پلیس آگاهی استان از کشف ۲۶ مورد انواع سرقت و دستگیری ۴ نفر سارق و دو نفر مالخر در نتیجه اجرای طرح استانی مبارزه با سرقت های توام با خشونت خبر داد. سرهنگ محمدرضا امیری بیان داشت: در این راستا با استفاده از توان عملیاتی پلیس آگاهی و سایر یگانهای انتظامی، این طرح در سطح استان اجرا و منجر به کشف یک مورد زورگیری، ۱۱ مورد کیف قاپی، پنج دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه، دستگیری یک نفر سارق زورگیر، دستگیری سه نفر سارق کیف قاپ، دستگیری دو نفر مالخر گوشی مسروقه و همچنین ۹ مورد سرقت احشام شد.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه خاطرنشان کرد: معمولاَ افراد کیف قاپ و زورگیر در اطراف بانک ها، دفتر اسناد رسمی، بنگاه ها، مراکز خرید و یا بازار به دنبال فرصت مناسب برای ارتکاب جرم هستند بنابراین هنگام دریافت پول از این اماکن، مراقب اطراف خود خصوصاَ موتورسیکلت سواران باشید. اعضای باند تهیه و توزیع موادمخدر در کرمانشاه دستگیر شدند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان نیز از کشف ۹ کیلو و ۴۰۰ گرم موادمخدر و دستگیری دو نفر در این زمینه خبر داد.

سرهنگ قباد خنجری اظهار داشت: به دنبال دریافت خبری مبنی فعالیت یک باند خانوادگی در امر تهیه و توزیع و نگهداری مواد مخدر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تأیید خبر با هماهنگی مرجع قضائی ضمن رعایت حفظ حریم همسایگان توسط ماموران، منزل اعضای این باند مورد بازرسی قرار گرفت و مقدار ۹ کیلو و ۴۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

دستگیری باند سارقان حرفه ای منزل در اسلام آباد غرب فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب هم از شناسایی و دستگیری باند سارقان حرفه ای منزل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهروز سرتیپ نیا گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت منزل، در سطح شهر اسلام آبادغرب، موضوع به ‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی شیوه و شگردهای سارقان در ارتکاب جرم، موفق به شناسایی آنان شدند و در دو عملیات جداگانه آنها را دستگیر کردند.

سرتیپ نیا گفت: سه متهم این پرونده در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به پنچ مورد سرقت منزل اعتراف کردند. وی اظهار داشت: ضمن شناسایی کلیه مالباختگان در این رابطه و بازسازی صحنه های سرقت، متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.