جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

دستگیری زن جوان سارق در کنگاور - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری زن جوان سارق در کنگاور

جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری زن جوانی که اقدام به سرقت دو میلیارد ریال چک پول در شهرستان کنگاور کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ علیرضا مرزبانی گفت: در پی مراجعه یک شهروند کنگاوری به دستگیری زن جوان سارق در کنگاورانتظامی این شهرستان و طرح شکایتی مبنی بر اغفال شدن از سوی یک زن جوان و به سرقت رفتن کیف حاوی دو میلیارد ریال چک پول توسط وی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس کنگاور قرار گرفت.

وی افزود: عوامل انتظامی از طریق چهره نگاری زن سارق را شناسایی کردند و تصویر وی را جهت دستگیری در اختیار تمامی یگان های گشت محسوس و نامحسوس شهرستان قرار دادند. این مقام انتظامی اظهار داشت: پس از چند ساعت گشت زنی در خیابان های شهر کنگاور، متهم رویت و با هماهنگی مقام قضائی در حالی که قصد فرار از شهرستان را داشت، دستگیر شد.

سرهنگ مرزبانی خاطرنشان کرد: متهم حین انتقال به مقر انتظامی برای مبرا شدن از اتهام مطرح شده چک پول های سرقتی را داخل خودروی گشت پلیس پنهان کرده بود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: در بازجویی های صورت گرفته فرد دستگیر شده به بزه انتسابی اعتراف نکرد اما با توجه به تناقض گویی های وی، ظن مأموران پلیس نسبت به سرقت چک پول ها توسط متهم افزایش یافت، لذا خودروی انتقال متهم مورد بازرسی قرار گرفت.

سرهنگ مرزبانی با اشاره به کشف دو میلیارد ریال چک پول سرقتی از داخل خودرو، افزود: با انگشت نگاری از متهم مشخص شد که وی پیش از این نیز چندین بار به جرم سرقت در استان خراسان رضوی دستگیر شده است. وی خاطرنشان کرد: احتمال می رود این متهم غیر بومی با روش اغفال مردان متمکن، کلاهبرداری های دیگری نیز انجام داده باشد، لذا جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.