جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

دستگیری زورگیر مسلح در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری زورگیر مسلح در کرمانشاه

زورگیر مسلح در کرمانشاه دستگیرشد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اعلام کرد: فرد مسلحی که در قالب در پوشش مسافر از رانندگان زورگیری می کرد، توسط پلیس کرمانشاه دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز دوشنبه به نقل از سرهنگ رضا شیرزادی اعلام کرد: شب گذشته مرد جوانی به عنوان مسافر در شهرستان اسلام آبادغرب سوار یک دستگاه خودرو پژو 405 عبوری و مسافرکش می شود و سپس در مسیر ماهیدشت - کرمانشاه، با یک قبضه اسلحه کلت راننده را تهدید و مقدار 450 هزار ریال وجه نقد و 2 دستگاه گوشی وی را به سرقت می برد.

وی افزود: پس از تماس مالباخته با مرکز فوریت های پلیسی 110 کرمانشاه، با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله مراتب در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت و اکیپی ویژه از ماموران کارآزموده برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه اظهار داشت: ماموران با توجه به اطلاعات و مشخصات ظاهری به دست آمده از متهم و سرنخ های به جا مانده، کمتر از 30 دقیقه وی را در محور ماهیدشت - کرمانشاه حین کمین برای طعمه بعدی مشاهده و در یک اقدام ضربتی، دستگیر کردند.

سرهنگ شیرزادی ادامه داد: طی بازرسی بدنی متهم 28 ساله، اسلحه کلت، وجه نقد و سایر وسایل مسروقه که متعلق به راننده مذکور بود، کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه متهم از سارقان سابقه دار است، گفت: متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت و زورگیری از راننده اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا تحویل داده شد.