رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

دستگیری سارقان منزل با 25 مورد سرقت در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان منزل با 25 مورد سرقت در کرمانشاه

دستگیری سارقان منزل با 25 مورد سرقت درکرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری دو سارق حرفه ای منزل و ساختمان های نیمه کاره با 25 مورد سرقت در کرمانشاه خبر داد.

گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت از اماکن دستگیری سارقان منزل با 25 مورد سرقت در کرمانشاهخصوصی و ساختمان های نیمه کاره در سطح شهرستان کرمانشاه و حوزه کلانتری 15 شریعتی، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت جدی در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با فعال نمودن چند واحد گشتی و اعزام اکیپی از مأموران تخصصی و کارآزموده و تجمیع اخبار و اطلاعات سرقت ها و تلاشهای شبانه روزی، پلیس این شهرستان موفق شد سرنخ هایی از سارقان را بدست آورد.

سرهنگ شیرزادی اظهار داشت: ماموران کلانتری 15 شریعتی در نهایت شب گذشته حین اجرای گشت هدفمند در منازل نیمه کاره به دو مرد حدوداً 30 ساله برخورد کردند که با دستگاه برش در حال بریدن درب و پنجره و آهن آلات یک ساختمان نیمه کاره بوده اند و مشخصات ظاهری آنها با سارقان تحت تعقیب همخوانی داشته است که سریعاً در اقدامی غافلگیرانه متهمان دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های پلیسی به 25 مورد انواع سرقت اعتراف کرده اند، بیان داشت: این افراد با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.