سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

دستگیری"سارق" حرفه‌ای خودرو در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری"سارق" حرفه‌ای خودرو در کرمانشاه

"سارق" حرفه‌ای خودرو در کرمانشاه دستگیرشد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از ناکامی سارق حرفه‌‌ای خودرو و دستگيری وی حين سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا شیرزادی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: در پی وقوع چند مورد سرقت خودرو در اماکن عمومی به ویژه مقابل بیمارستان‌های سطح شهر کرمانشاه، بررسی موضوع و شناسایی سارق يا سارقان، در دستور کار ويژه ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 20 حافظیه حين گشت‌زنی متوجه حرکات مشکوک فردی در اطراف يک دستگاه خودروی سواری شدند و با نزديک شدن و بررسی بيشتر مشاهده کردند که او در حال سرقت خودرو مذکور است.

اين مقام انتظامی با بيان اينکه ماموران با سرعت عمل و هوشياری موفق شدند بلافاصله متهم را دستگير کنند، گفت: متهم در بازجویی‌های تخصصی و با مشاهده شواهد و مدارک، به يک مورد سرقت خودروی ديگر نيز اعتراف کرد که خودروی سرقتی از محل مورد اعتراف وی، کشف و ضبط شد.

شیرزادی افزود: متهم در بازجویی‌های بعدی به 24 مورد سرقت خودرو و وسایل داخلی خودرو در محل بیمارستان‌های سطح شهر اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: این سارق حرفه‌ای، خودروهایی را که اکثرا فاقد تجهيزات ايمنی و دزدگير بودند، در محل‌های کم تردد شناسایی و اقدام به سرقت لوازم داخلی خودرو و محتويات آن‌ها می‌کرد.

وی ضمن تاکيد بر نقش بسيار موثر همکاری و مشارکت مردمی در پيشگيری و کشف جرايم به ويژه سرقت، از آنان خواست تا از طريق سامانه 110 همواره يار و ياور پليس در اجرای ماموريت‌ها باشند.