رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

دستگیری عاملان "تیراندازی" در شهرک «نقلیه» کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری عاملان "تیراندازی" در شهرک «نقلیه» کرمانشاه

عاملان "تیراندازی" در شهرک «نقلیه» کرمانشاه دستگیرشدند

ریيس پليس اطلاعات و امنيت عمومی انتظامی استان کرمانشاه از دستگيری شش نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و عاملان تيراندازی در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ محمد رستمی اظهار کرد: در پی ارجاع يک مورد پرونده به اداره عمليات اطلاعات پاوا از سوی شعبه يازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه مبنی بر نزاع و درگيری دسته جمعی بين تعدادی از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار که منجر به تيراندازی و اخلال در نظم و ايجاد رعب و و حشت عموم و اهالی محله «نقليه» شده بود، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پليس اطلاعات و امنيت با توجه به حساسيت پرونده و متواری بودن متهمان، به صورت ويژه و تمام وقت وارد عمل شدند که در نتيجه اقدامات اطلاعاتی، مخفيگاه عاملان اصلی تيراندازی و اخلال در نظم شناسایی شد.

اين مقام انتظامی تصریح کرد: پس از تعقيب و مراقبت‌های مستمر و تلاش شبانه روزي، با هماهنگی مقام قضایی طی يک عمليات ضربتی شش نفر از متهمان در نقاط مختلف سطح شهر کرمانشاه دستگير شدند و دو خودرو نيز در اين رابطه توقیف و به پارکينگ منتقل شد. سرهنگ رستمی خاطرنشان کرد: متهمان دستگير شده جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضایی معرفی شدند و تلاش جهت دستگيری ساير متهمان متواری در دست اقدام است.