سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان کرمانشاه

عامل تیراندازی درشهرستان کرمانشاه دستگیر شد

فردی که با تیراندازی در شهرک زیبا شهر حوزه کلانتری 26 آزادگان، باعث بر هم زدن امنیت عمومی و تخریب خودروی شهروندان شده بود، در کوتاهترین زمان ممکن دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه بیان داشت: با عامل تیراندازی در شهرستان کرمانشاه دستگیر شدتوجه به تیراندازی در یکی از شهرک های کرمانشاه که منجر به ایجاد رعب وحشت در بین شهروندان و همچنین تخریب خودرو و اماکن عمومی شده بود، رسیدگی به موضوع به صورت ویزه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ "رضا شیرزادی" افزود: ماموران کلانتری 26 آزادگان جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند اما فرد مهاجم با دیدن ماموران، خودروی خود را رها کرده و متواری شد.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری متهم به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گرفت که با تحقیقات نامحسوس و اشراف اطلاعاتی و تلاش بی وقفه، مهاجم که جوانی حدوداً 27 ساله بود شناسایی و با شگردهای خاص پلیسی دستگیر شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان ساخت: متهم به بزه ارتکابی خود معترف و انگیزه تیراندازی را اختلافات شخصی عنوان کرد، که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.