سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری عامل تیراندازی در شهرستان کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عامل تیراندازی در یک از محلات این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی گفت: با توجه به تیراندازی صورت گرفته در شهرک سجادیه کرمانشاه که منجر به ایجاد رعب وحشت و همچنین تخریب خودروی یکی از شهروندان شده بود، رسیدگی به موضوع به صورت ویزه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: بر همین اساس بلافاصله اکیپی از مأموران کلانتری 18 سجادیه جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند و اظهارات شکات را مبنی بر اینکه خودروی آنها حین حرکت از سوی سه سرنشین یک دستگاه خودروی پراید مورد تیراندازی قرار گرفته است، اخذ کردند. این مقام انتظامی تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی و سرنخ های به دست آمده، عوامل انتظامی در مدت کمتر از 30 دقیقه خودروی متهمان را که در کوچه های اطراف محل حادثه حین فرار مشاهده شده بود با اقدامات پلیسی متوقف و یکی از عاملان تیراندازی را دستگیر کردند.

سرهنگ شیرزادی با اشاره به کار اطلاعاتی و پیگیری شبانه روزی برای دستگیری سایر عاملان تیراندازی، خاطر نشان کرد: متهم به بزه ارتکابی خود معترف و انگیزه تیر اندازی را اختلافات شخصی عنوان کرده است، لذا پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

توقیف محموله لاستیک قاچاق در کرمانشاه فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف محموله لاستیک قاچاق به ارزش 340 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی گفت: با تداوم برنامه ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی روز گذشته اکیپی ویژه از عومل یگان امداد حین گشت زنی در حوالی میدان امام خمینی (ره) به یک دستگاه خودروی باری ایسوزو برخورد کردند و با توجه به سنگینی قسمت حمل بار به آن مظنون شدند.

وی افزود: عوامل انتظامی قصد متوقف کردن خودرو را داشتند اما راننده به دستور ایست مأموران بی توجهی و اقدام به فرار کرد، لذا در اقدامی ضربتی با شگردهای خاص پلیسی مأموران پس از طی مسافتی موفق به توقیف خودرو شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی از خودرو 220 حلقه لاستیک قاچاق به ارزش 340 میلیون ریال کشف و متهم در بازجویی های اولیه معترف شد که قصد توزیع محموله در سطح شهر کرمانشاه را داشته است.

سرهنگ شیرزادی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم و تحویل آن به مراجع قضائی، خاطر نشان کرد: در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و مقابله با قاچاق کالا، مجموعه انتظامی این شهرستان با برنامه ریزی دقیق و تلاش شبانه روزی با هرگونه اقدام مجرمانه اقتصادی مقابله خواهد کرد.