جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

دستگیری ماموران قلابی در قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری ماموران قلابی در قصرشیرین

دستگیری ماموران قلابی

فرمانده انتظامی قصرشیرین از دستگیری دو مامور قلابی که از رانندگان کامیون در محورهای این شهرستان اخاذی می کردند، خبر داد.

سرهنگ حسین براری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر اینکه دو نفر با یکدستگاه خودروی سمند سفید رنگ با هویت جعلی و با لباس ملبس به ماموران انتظامی از رانندگان خوردوهای سنیگن در جاده های مواصلاتی قصرشیرین اقدام به اخذ وجه می کردند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران و انجام کارهای اطلاعاتی، متهمان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی قصرشیرین، افزود: از دو مامور قلابی دو قبضه اسلحه کلاشینکف، مقادیری مهمات جنگی و چندین قبضه سلاح سرد به همراه خودروی سمند کشف و ضبط شد.
سرهنگ براری با بیان اینکه متهمان پس از دستگیری با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شهرستان شدند، گفـت: پس از رسیدگی پرونده متهمان با قرار 5/1 میلیارد ریالی توسط دستگاه قضایی روانه زندان شدند.
وی اظهار کرد: برابر استعلام صورت گرفته، متهمان دارای سوابق سرقت مسلحانه و حمل سلاح سرد در یکی از شهرستان های همجوار هستند.
وی از اقشار مختلف خواست هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با شماره تلفن 110 اطلاع دهند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار تن جمعیت دارد.