جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

دستگیری چهار سارق با 18 مورد سرقت در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری چهار سارق با 18 مورد سرقت در کرمانشاه

دستگیری چهار سارق با 18 مورد سرقت درکرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری سارقان قطعات داخل خودرو، اماکن خصوصی و احشام و کشف 18 مورد سرقت خبر داد و گفت: چهار نفر سارق در این ارتباط دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا؛ پایگاه خبری پلیس روز پنجشنبه به نقل از سرهنگ رضا شیرزادی اعلام کرد: به دنبال وقوع چند مورد سرقت قطعات داخل خودرو منازل مسکونی و احشام در سطح حوزه استحفاظی، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: ماموران کلانتری 20 حافظیه، کلانتری 13 فردوسی و پاسگاه سراب نیلوفر، چهار نفر از سارقان سابقه دار این شهرستان که تحت تعقیب بودند را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

سرهنگ شیرزادی اظهار کرد: در بازجویی های صورت گرفته متهمان به 18 مورد سرقت اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه در ادامه از دستگیری 2 سارق قطعات خودرو با 9 مورد سرقت خبر داد و گفت: ماموران کلانتری 17 بعثت هنگام گشت زنی به 2 نفر با هویت معلوم، مشکوک شدند که پس از دلالت افراد مذکور به کلانتری و انجام بازجویی های فنی و تخصصی، به 9 مورد سرقت قطعات خودرو اعتراف کردند.

سرهنگ شیرزادی افزود: متهمان پس از اعتراف به 9 مورد سرقت قطعات خودرو با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

وی گفت: متهمان پس از اعتراف به 9 مورد سرقت قطعات خودرو با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند.