جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

دستگیری 13 نفر از عاملان نزاع و تیراندازی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری 13 نفر از عاملان نزاع و تیراندازی در کرمانشاه

دستگیری 13 نفر از عاملان نزاع و تیراندازی درکرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری 13 نفر از عاملان نزاع و تیراندازی در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی گفت: به دنبال وقوع تعدادی نزاع و تیراندازی در برخی از محلات شهر کرمانشاه که باعث برهم زدن نظم و آسایش عمومی شهروندان شده بود، با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری متهمان متواری در دستور کار انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: به تمامی یگان های تحت امر ماموریت داده شد که در مدت 48 ساعت عاملان تیراندازی های اخیر را دستگیر و به مراجع قضائی تحویل نمایند که در این راستا اکیپ های ویژه ای از کلانتری ها، پلیس های تخصصی، یگان فوریتهای پلیسی 110 و چند اکیپ کار آزموده از پلیس یگان امداد سریعاً وارد عمل شده و در مدت کوتاهی با استفاده از اطلاعات مردمی و شیوه های خاص پلیسی سرنخ هایی از متهمان بدست آمد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ظرف 48 ساعت گشت ویژه فوریت های پلیسی 110 موفق شد یکی از متهمان را حین نزاع و تیراندازی دستگیر کند، همچنین کلانتری 19 طاقبستان نیز با تلاش و کار شبانه روزی چهار نفر از متهمان و عاملان تیر اندازی را در حوزه مربوطه دستگیر کرد.

سرهنگ شیرزادی گفت: در ادامه روند دستگیری ها، پاسگاه قرسو شش نفر، کلانتری 12-22 بهمن و 24 الهیه نیز هر کدام یک نفر از متهمان و عاملان تیراندازی های اخیر را شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی خاطرنشان ساخت: متهمان دستگیر شده دارای میانگین سنی 29 سال و بعضاً سابقه دار هستند که برابر بازجویی های به عمل آمده، انگیزه تیراندازی و نزاع متهمان، عموماً جنبه شخصی و خانوادگی داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در پایان با اشاره به اینکه، در این زمینه پرونده ای تشکیل و متهمان نیز جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، بیان داشت: رسالت ناجا پیشگیری از جرم و برقراری نظم و امنیت پایدار است که در این راستا پلیس این شهرستان با تمام توان با هر گونه هنجار شکنی و نا امنی در سطح شهر برخورد قاطع می کند.