جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

دستگیری 25 خرده فروش مواد مخدر در هرسین - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری 25 خرده فروش مواد مخدر در هرسین

دستگیری 25 خرده فروش مواد مخدر در هرسین

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری 25 خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ همتعلی شکری گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی مردم، مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان با همکاری یگان های انتظامی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز رابا محوریت برخورد با خرده فروشان مواد مخدردر سطح شهرستان اجرا کردند.

وی افزود: در طول اجرای این طرح که به صورت منسجم و در چندین مرحله در نقاط مختلف شهرستان به مرحله اجرا درآمد، تعداد 25 نفر معتاد متجاهر و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از آنها مقادیری انواع مواد مخدر، آلات استعمال و ترازوی توزیع مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ شکری تصریح کرد: در ادامه این طرح تعداد 38 دستگاه موتورسیکلت و همچنین پنج دستگاه خودوروی متخلف نیز توسط عوامل انتظامی توقیف و روانه پارکینگ شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان ساخت: اجرای این طرح رضایتمندی شهروندان را در پی داشته است و طی تماس های مکرر با سامانه 197 قدردانی خود را از زحمات پرسنل انتظامی شهرستان در اجرای این طرح ها اعلام کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین با اشاره به اینکه بیشتر سرقت ها و جرایم شهرستان توسط معتادان صورت می گیرد، از شهروندان خواست که در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را با مرکز فوریت های پلیسی 110 در میان بگذارند.