سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دستگیری 41 "اخلالگر" در چهارشنبه سوری کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری 41 "اخلالگر" در چهارشنبه سوری کرمانشاه

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری 41 نفر از برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در شب چهارشنبه آخرسال در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز (25 اسفند) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شب گذشته 41 نفر از برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی دستگیر شدند که از این تعداد 22 نفر به مراجع قضائی معرفی و از 19 نفر نیز تعهد کتبی اخذ شد.

وی از مصدومیت 116 تن در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: چشم یک کودک سه ساله تخلیه و دست نوجوان 13 ساله‌ای نیز قطع شد. این مقام انتظامی با بیان اینکه 31 نفر از مصدومین زن بودند، گفت: 93 نفر از مجروحان متعلق به شهر کرمانشاه و مابقی متعلق به سایر شهرستان‌های استان بودند.

وی با اشاره به اینکه کوچکترین مصدوم چهارشنبه آخر سال دو ساله و مسن ترین آنها 70 ساله است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با تمام ظرفیت‌های موجود سعی کرد آرامش و امنیت را برای شهروندان قانونمدار ایجاد کند تا حوادث دلخراش سال‌های گذشته تکرار نشود.

آمویی از کشف 63 هزار عدد انواع مواد محترقه در این شب خبر داد و اظهار کرد: علاوه بر این 103 کیلو و 300 گرم اکلیل سرنج نیز در شب چهارشنبه آخر سال کشف شد.