جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

دست کرمانشاه از طلا کوتاه ماند - نمایش محتوای خبر

 

 

دست کرمانشاه از طلا کوتاه ماند

دست کرمانشاه از طلاکوتاه ماند

دبیر هیئت بوکس استان کرمانشاه گفت: در پایان مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور ۲ نشان برنز برای مشتزنان کرمانشاهی بدست آمد.

خدر ولدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در پایان رقابت‌های بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور که با شرکت مدعیان این ورزش در ارومیه برگزارشد ۲ عنوان سومی برای بیژن کسایی در ۶۹ کیلو و سالار غلامی در ۹۱ کیلو کسب شد.

دبیر هیئت بوکس استان کرمانشاه افزود: متاسفانه مصدومیت و آسیب جسمی، نمایندگان استان را از راهیابی به فینال محروم کرد همچنانکه سالار غلامی به علت وضعیت نامساعد جسمانی و عدم آمادگی نتوانست در فینال شرکت کند.

ولدی افزود: همچنین عباس افشار نیا نیز دچار شکستگی از ناحیه بینی شد و مهرداد عظیمی به دلیل آسیب دیدگی در ناحیه پیشانی از ادامه مسابقات توفیقی بدست نیاورد.

وی گفت: در پایان این مسابقات آذربایجان غربی در رده نخست جای گرفت، تیم تهران نائب قهرمان شد و استان کردستان نیز عنوان سومی را بدست آورد.

ولدی ادامه داد: تیم کرمانشاه در شرایطی در جایگاه نهم قرار گرفت که سهمیه کامل را در اختیار نداشت و در این دوره با مشکلات داخلی و مالی تیم را راهی این دوره از مسابقات کرد که ۳ نفر از بوکسورهای ما در اوزان ۷۵،۸۱ و ۹۱ به علت آسیب دیدگی قادر به ادامه بازی‌ها نبودند و نتوانستند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.

وی گفت: به هرحال در سال گذشته تیم کرمانشاه در رده هجدهم قرار گرفته بود و امسال با توجه به مشکلات ذکر شده جایگاه نهم را به خود اختصاص داد و جهشی ۹ پله‌ای داشت که این نشان از تلاش اعضاء هیئت و کادر فنی تیم استان است اما وعده موفقیت‌های بیشتری  در  آینده از سوی رشته بوکس به علاقه‌مندان خواهیم داد.

دبیر هیئت بوکس استان کرمانشاه در پایان بیان کرد: کرمانشاه مهد بوکس ایران است و بدون حضور تیم کرمانشاه در مسابقات داخلی، رقابت‌ها چیزی را کم دارد.