جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

دشمنان همواره در مقابله با دین اسلام هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان همواره در مقابله با دین اسلام هستند

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در غرب کشور گفت: دشمنان چه در عصر پیامبر و چه پس از انقلاب اسلامی تمام توان خود را با دین اسلام به کار گرفته اند.

به گزارش خبرنگار مهر، جشن میلاد پیامبر (ص) همزمان با هفته وحدت امروز پنج شنبه در محل مسجد جامع شهرستان روانسر برگزار شد. سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در غرب کشور در این مراسم ضمن تاکید بر تقدیر از حضور همیشگی مردم استان در صحنه های اینچنینی گفت: امروز به مناسبت این در مسجد جامع روانسر گرد هم آمده ایم تا در بهترین مکان، وحدت این مردم را به همگان اثبات کرده و اعتقادات اسلامیمان را مرور کنیم.

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در غرب کشور با اشاره به عصر بعثت پیامبر اکرم(ص) گفت: پیامبر در شرایطی مبعوث شد که ظلم و جهالت بر جامعه حاکم بود و ما هم اکنون به عنوان پیروان این پیامبر عظیم الشان باید مروری بر شرایط چند سال گذشته داشته باشیم و هم چنین وضعیت جهان کنونی را با توجه به واقعیت های پیش رو مد نظر قرار دهیم.

وی با اشاره به مقابله دشمنان با دین محمدی چه در دوران پیامبر و چه عصر کنونی گفت: دشمنان دین خدا در زمان بعثت با همه امکانات در مقابل دین ایستادند و هم اکنون و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز در همین مسیر حرکت می کنند.

سردار عظیمی، حضرت محمد (ص) را پیامبر نور و رحمت و مایه افتخار مسلمانان دانست که در سایه دین الهی اسلام هدایت بشریت را موجب شده است. فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در غرب کشور با اشاره به دوران دفاع مقدس گفت: دشمنان از پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس تمام توان خود را برای مقابله با ملت ایران به کار گرفته بودند.

وی رمز پایداری و ایستادگی ایران اسلامی را اعتقاد به خداوند متعال، پیامبر اکرم(ص) و قرآن دانست و گفت: در واقع رسول خدا(ص) و کتاب خدا که همان قرآن است در کنار عمل به دستورات خداوند متعال رموز پیروزی ما بوده و است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در غرب کشور بر بصیرت افزایی ملت تاکید کرد و گفت: پیروزی ما در انقلاب اسلامی ایران و دوران دفاع مقدس نشات گرفته از اعتقادات الهی و دینی بود و شهدای ما نیز مصداقی بارز بر این مدعا هستند و بینش و بصیرت ملت را تایید می کنند.