رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

دشمن از طریق قاچاق قصد ضربه زدن به بنیان اقتصادی کشورمان را دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن از طریق قاچاق قصد ضربه زدن به بنیان اقتصادی کشورمان را دارد

دشمن از طریق قاچاق قصد ضربه زدن به بنیان اقتصادی کشورمان رادارد

دبیر کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گفت: دشمن با وارد کردن قاچاق کالا قصد دارد با نفوذ به ساختار و بنیان اقتصادی کشور به جمهوری اسلامی ضربه بزند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، فرشاد رحمتی در پنجمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم مبارزه جدی با پدیده قاچاق کالا را نصب العین برنامه‌ها و رویکرد دستگاه های اجرایی استان در مبارزه با این پدیده عنوان کرد و افزود: مقام معظم رهبری با هوشمندی و درایت همواره مسئولین را به هوشیاری در برابر نفوذ دشمنان در بخش های مختلف فراخوانده اند و یکی از برنامه ها و توطئه های دشمنان نفوذ و ضربه زدن به ساختار اقتصادی کشور از طریق وارد کردن قاچاق کالا است.

وی وظیفه دستگاه‌های اجرایی ذیربط در برخورد جدی و موثر با پدیده قاچاق را بسیار حساس و با اهمیت عنوان کرد و اظهار کرد: هر فرد و مدیری که وظیفه ای در راستای مبارزه با قاچاق کالا بر عهده دارد، باید با حساسیت و نهایت تلاش در راستای جلوگیری از قاچاق کالا به استان اقدام کند و خود را در برابر خون شهدا و مردم پاسخگو بداند.

رحمتی با بیان اینکه وظیفه داریم در جهت مقابله با مفاسد اقتصادی نهایت اهتمام خود را بکار گیریم، تصریح کرد: امروز همة ما به داشتن امنیت در کشور افتخار می کنیم، بنابراین نباید بگذاریم عده ای که تنها به دنبال منافع خود هستند بخواهند به اقتصاد و تولید داخلی صدمه بزنند و اهداف و توطئه های شوم خود را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی دنبال کنند.

وی تاکید کرد: هر کس در هر جایگاهی قرار گرفته وظیفه دارد با تلاش و جدیت خود خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارائه و زمینه را برای کمک به تولید کننده داخلی و بنیان اقتصادی کشور فراهم کند.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با بیان اینکه جنگ امروز ما جنگ اقتصادی است،ادامه داد: پنهان کاری و کم کاری در بحث مبارزه با قاچاق کالا خیانت به خون شهیدان است، زیرا دشمن از این طریق قصد ضربه به بنیان اقتصادی کشور را دارد.