جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دشمن به دنبال بی‌اثر کردن نقش "رسانه‌های داخلی" است - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن به دنبال بی‌اثر کردن نقش "رسانه‌های داخلی" است

دشمن به دنبال بی‌اثر کردن نقش "رسانه‌های داخلی"است

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به هجمه سنگنین رسانه‌ای دشمن، گفت: تمام تلاش دشمن این است که اقدامات رسانه‌های داخلی را بی اثر کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار توسط بسیج رسانه در محل تالار بعثت برگزار شد، با اشاره به نقش غیرقابل انکار رسانه در جهان گفت: امروزه رسانه‌ها از مولفه‌‎های قدرت در جوامع محسوب می‌شوند.

ریحانی افزود: این امر موجب شده تا همه قدرت‌ها به دنبال جذب رسانه‌ها باشند و می‌بینیم که بسیاری رسانه‌های جهان عملا به عامل دست قدرت‌های جهان تبدیل شده‌اند.

وی با اشاره به گستردگی فضای مجازی، گفت: استفاده از فضای مجازی موجب تقویت و تاثیر رسانه‌ها شده و همه باید به رسانه و فضای تاثیرگذار آن در جامعه توجه کنند.

ریحانی با بیان اینکه غفلت از فضای مجازی می‌تواند به تهدیدی برای کشور منجر شود، گفت: امروزه تمام تلاش دشمن این است که بر فضای مجازی که بر دنیا حاکم است مسلط شود و با در دست گرفتن نظم اجتماع شکاف بین حاکمیت و ملت ایجاد کرده و آن را مدیریت کند.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: امروزه بزرگترین هدف دشمن در کاربرد شبکه‌های اجتماعی بی اثر کردن نقش رسانه‌های داخلی است.

وی اظهار کرد: امروزه شاهد هستیم که در فضای مجازی از سوی دشمن همجمه‌های سنگینی علیه رسانه ملی، روزنامه‌ها و خبرگزاری های داخلی در حال شکل گیری است و تمام تلاش آنها این است که با امپراطوری رسانه‌ای که دارند اقدامات رسانه‌های داخلی را بی‌اثر کنند.

ریحانی افزود: در این شرایط و اوضاع رسانه‌های داخلی وظیفه سنگینی برعهده دارند و باید بتوانند با عمل به رسالت خود و حق طلبی دشمن را که به دنبال مایوس کردن و بی تفاوت کردن مردم است، ناامید کنند.

فرمانده سپاه نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: دشمن امروز به دنبال این است که از طریق فضای مجازی مدیریت جهانی استکبار را بر اسلام حاکم کند و به دنبال ایجاد فضای بی اعتمادی به نظام و نیز بی‌تفاوتی در میان مردم است که اگر کوچکترین غفلتی در این زمینه داشته باشیم، باید منتظر فاجعه بمانیم.

ریحانی به اعتماد گسترده مردم به رسانه‌های داخلی اشاره کرد و افزود: امروزه حرف رسانه‌های داخلی و بویژه صدا و سیما برای مردم حق و حجت است و همین مسئله وظیفه سنگینی بر دوش خبرنگاران قرار داده است.

وی با بیان اینکه دشمن نتوانسته با گذشت 37 سال از عمر بابرکت انقلاب به اهداف خود برسد، گفت: مردم و بخش اعظم رسانه‌ها امروزه در خط انقلاب هستند و اگر همه باهم متحد شویم قطعا دشمن راه به جایی نخواهد داشت و با هماهنگی رسانه‌ها بسیاری خواسته‌های مردم محقق خواهد شد.