رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن

راهپ

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، در این اطلاعیه با تبریک فرارسیدن یوم الله 22 بهمن روز پیروزی خون بر شمشیر و روز پیروزی مستضعفین بر مستکبرین، خطاب به مردم آگاه و فهیم استان کرمانشاه آمده است: حضور حماسی، انقلابی و پرشور شما در صحنه نمایش وحدت ملی در آوردگاه یوم الله 22 بهمن، تجدید میثاق با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدا و لبیک به دعوت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی است.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: پشت سر گذاشتن هر سالگرد پیروزی انقلاب، نشان از عبوری هوشمندانه و موفقیت‌آمیز از پیچ‌های سخت و گردنه‌های صعب العبور انقلاب اسلامی دارد که با سر انگشت هدایت، درایت و تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت و هوشمندی مردم شجاع و مقاوم ایران اسلامی وشناخت و درک درست لحظه‌ها و حضور به موقع در صحنه‌های مختلف مورد نیاز رقم می‌خورد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: دشمنان اسلام و مسلمین این بار نیز با وحدت و اتحاد مردم و مسئولان و پیروی از منویات وحدت بخش مقام معظم رهبری، با پاسخ قاطع، کوبنده، حماسی، فراموش نشدنی و اقدام هوشمندانه تمام اقشار، احزاب و گروه‌های ملت با بصیرت ایران اسلامی مواجه خواهند شد و ضربه محکمی از نمایش حماسه حضور و اقتدار ملی ایرانیان غیور به ویژه مردم ولایت‌مدار استان کرمانشاه در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن خواهند خورد.

طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهر کرمانشاه راس ساعت 10 صبح از دو مسیر چهارراه مدرس و سه راه 22 بهمن به سمت چهارراه بسیج برگزار و سخنران مراسم نیز سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین خواهد بود.