سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دعوت دو هندبالیست کرمانشاهی به اردوی تیم ملی جوانان - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت دو هندبالیست کرمانشاهی به اردوی تیم ملی جوانان

دعوت دو هندبالیست کرمانشاهی به اردوی تیم ملی جوانان

رئیس هیات هندبال استان کرمانشاه از دعوت دو هندبالیست کرمانشاهی به اردوی تیم ملی جوانان ایران برای حضور در رقابت های انتخابی جام جهانی خبر داد.

ناصر سلیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: حامد بهره دار و محمدامین فرشادی دو هندبالیست کرمانشاهی هستند که به چهارمین اردوی تیم ملی جوانان کشور دعوت شده اند.

وی با اشاره به دعوت از 19 بازیکن ملی پوش برای حضور در اردوی تیم ملی، گفت: این اردو از 18 تا 29 دی ماه در اصفهان برگزار می شود.
سلیمی افزود: تیم ملی جوانان ایران خود را برای حضور در رقابت های انتخابی جام جهانی آماده می کنند.
رئیس هیات هندبال کرمانشاه در ادامه و با اشاره به وجود پتانسیل های بالای کرمانشاه در این رشته اظهار کرد: هندبال کرمانشاه در صورت حمایت و توجه بیشتر می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.
وی گفت: نبود حامی مالی بزرگترین معضل هیات هندبال استان است که باعث شده نتوانیم در مسابقات لیگ برتر تیمداری کنیم در حالی که اگر حمایت کننده مالی داشتیم به راحتی می توانستیم تیمی را در سطح اول لیگ کشور شرکت دهیم.
سلیمی در پایان اظهار کرد: حضور دو بازیکن کرمانشاهی در اردوی تیم ملی به خوبی بیانگر وجود استعدادها و پتانسیل های بالای هندبال کرمانشاه است که امیدوارم بیش از پیش به این رشته توجه شود.