رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دعوت دو ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلو - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت دو ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلو

دو ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلو دعوت شدند

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو از دعوت دو ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلوی ایران خبر داد و گفت: ارشیا الماسی و محمدجوادعباسی دو ورزشکار دعوت شده به اردو هستند.

پیمان جاویدان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: الماسی و عباسی در کنار 18 ورزشکار دیگر، نفرات دعوت شده به اردوی نخست تیم ملی واترپلوی ایران را تشکیل می دهند.

وی ادامه داد: این اردو از روز شنبه دوم بهمن در استخر قهرمانی 9 دی تهران آغاز و تا دوازدهم همین ماه ادامه می یابد. جاویدان خاطرنشان کرد: تیم ملی واترپلوی ایران خود را برای رقابت های قهرمانی آسیا آماده می کند.

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی کرمانشاه در ادامه از فعالیت حدود 180 ورزشکار خانم و آقا زیرنظر این هیات خبر داد و گفت: بیشتر این افراد در رشته واترپلو مشغول به تمرین و مسابقه هستند.

وی اظهار کرد: از مجموع ورزشکارانی که زیرنظر هیات به صورت رسمی در حال فعالیت هستند، واترپلو با 80 ورزشکار بیشترین تعداد ورزشکار را دارد که 60 نفر در بخش آقایان و 20 نفر هم در بخش بانوان مشغول به فعالیت هستند.

جاویدان در خصوص تعداد مربیان و داوران فعال هیات نیز گفت: هم اکنون در استان نزدیک به 15 مربی و 35 داور فعال زیرنظر هیات مشغول به فعالیت هستند.