جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

دعوت ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلو - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلو

ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلو دعوت شد

رییس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان کرمانشاه، از دعوت ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلوی بزرگسالان کشورمان خبر داد.

پیمان جاویدان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ارشیا الماسی تنها ورزشکاری از کرمانشاه است که به تازه ترین اردوی تیم ملی واترپلوی بزرگسالان کشورمان دعوت شده است.

وی با بیان اینکه 25 ورزشکار به اردو دعوت شده اند، گفت: این اردو از روز شنبه 16 مرداد در محل استخر 9 دی تهران آغاز می شود.

جاویدان یادآور شد: تیم ملی واترپلوی ایران خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا که اواخر آبان امسال در ژاپن برگزار می شود، آماده می کند.

رییس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان کرمانشاه، در ادامه از فعالیت 165 ورزشکار خانم و آقا زیرنظر این هیات خبر داد و گفت: بیشتر این افراد در رشته واترپلو مشغول به تمرین و مسابقه هستند.

وی با بیان اینکه از مجموع ورزشکارانی که زیرنظر هیات به صورت رسمی در حال فعالیت هستند، واترپلو بیشترین تعداد ورزشکار را دارد، گفت: 60 نفر در بخش آقایان و 20 نفر هم در بخش بانوان مشغول به فعالیت هستند.

جاویدان ادامه داد: در رشته شنا نیز 70 نفر در هر دو بخش آقایان و بانوان مشغول هستند که به صورت مساوی در حال فعالیت می باشند.

رییس هیات شنا شیرجه و واترپلوی کرمانشاه با بیان اینکه هشت نفر در بخش آقایان در رشته شیرجه مشغول به فعالیت هستند، تعداد بانوان فعال رشته شنای موزون را هم هفت نفر عنوان کرد.

وی در پایان در خصوص تعداد مربیان و داوران فعال هیات نیز گفت: هم اکنون در استان کرمانشاه نزدیک به 15 مربی و 35 داور فعال زیرنظر هیات مشغول به فعالیت هستند.