جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

دهه فجر فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردهای انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

دهه فجر فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردهای انقلاب است

دهه فجر فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردهای انقلاب است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین گفت: دهه مبارک فجر فرصتی ارزشمند برای تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب ا سلامی در بخش های مختلف است.

به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار علی احمدپور روز دوشنبه در حاشیه برپایی نمایشگاهی با عنوان 'عکس شهدا، جنگ، انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن' در هنرستان فاطمه الزهرا (س) قصرشیرین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امنیت و آرامش کشور مدیون و مرهون مبارزات انقلابی امام و رشادت ها و جانفشانی شهداست.

وی با بیان اینکه دهه مبارک فجر سرآغاز رهایی ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی است بیان کرد: اسلامی بودن و الهی بودن انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) وجه تمایز انقلاب کشورمان با دیگر کشورهای دنیاست.
وی اضافه کرد: دلاورمردی های رزمندگان اسلام و خون پاک شهدا بود که سرزمین ایران اسلامی را از چنگال متجاوزان درامان داشت.
وی ادامه داد: همانگونه که اقشار مختلف مردم در هشت سال دفاع مقدس برای پیروزی و آزادی و استقلال این سرزمین مردانه جنگیدند امروز نیز با حضور در جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حافظ منافع ارزش های نظام اسلامی هستند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین گفت: امروز دشمنان این آب و خاک سعی دارند تا جوانان انقلابی ما را از باوردهای دینی و اسلامی دور کنند و برای مقابله با توطئه های دشمنان ترویج و نهادینه کردن فرهنگ شهید و شهادت در جامعه ضروری است.
سرهنگ احمدپور افزود: در صورت تحقق این مهم نظام اسلامی از تمامی دسایس سازمان دشمنان در امان خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: باید برای حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی رمز و رازهای پیروزی انقلاب و چگونگی حفاظت و پاسداری از این نظام را به دانش آموزان و آینده سازان فردای انقلاب تشریح شود.
وی هدف از برپایی این نمایشگاه را آشنایی نسل جوان و نوجوان با سیره و تفکره امام ، شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی و حضور موثر رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی در دفاع از کیان نظام اسلامی بیان کرد.
این نمایشگاه در چهار بخش در پوستر و عکس به معرفی مبارزات امام راحل و رهبری های ایشان در جنگ تحمیلی، رشادت های شهدا با تبعیت از فرامین حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و دستاوردهایی که امروز ایران اسلامی در دنیا دارد می پردازد.
این نمایشگاه تا 22 بهمن ماه آماده بازدید علاقه مندان است.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار نفر جمعیت دارد.