دوباره عاشقی

ویژه برنامه دوباره عاشقی به مناسبت یوم الله 22 بهمن باحضور دکتر عبدالرضا مصری نماینده محترم مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و حضرت آیت الله عراقی نماینده محترم مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در آدینه یوم الله 22 بهمن 1395 پخش شد .

این برنامه از ساعت 8:30 تا 12:30 دقیقه به صورت زنده از رادیو کرمانشاه تقدیم شد . با مرکز همدان و مهاباد بین ساعت 10 صبح تا 11 ارتباط مستقیم داشت . دوباره عاشقی در جمعه عاشقی که متعلق به امام زمان (عج ) بود مردم ما پیوند و بیعت دوباره با ولایت و رهبری و شهدابستند . مردم مومن و خداجو و ولایت مدار استان کرمانشاه مثل همیشه شانه به شانه هم وطنان عزیز در 22بهمن 95 حماسه ای دیگر خلق کردند . با حضور گسترده و پر شور خودشان در صفوف بهم فشرده راهپیمایی ، که از مسجد آیت الله بروجردی شروع تا مسجد جامع ادامه داشت . بازهم عشق و ارادت قبلی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دادند .

در این ویژه برنامه همکاران گزارشگر گزارش هایی از سطح شهر تهیه کردند که از اهمیت حضور حماسی مردم کرمانشاه و دست آورده های انقلاب اسلامی در طی 37 سال گذشته صحبت شد و این بار مردم متعد و انقلابی وفادار غیرت خود را به نمایش گذاشتند .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده و نویسنده : جلال قربانی

گویندگان : الهه کاکی ، غلامرضا جمشیدی

صدابردار : مریم سوری

گزارشگران : احسان مرادی ، زهرا اعظمی

ارتباطات : نسیم دشتی کیا

دستیار تهیه : فاطمه شهسواری

تاریخ تولید: زمستان 95