رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

دوران دفاع مقدس شاهد اوج اتحاد ملت ایران مقابل دشمن بودیم - نمایش محتوای خبر

 

 

دوران دفاع مقدس شاهد اوج اتحاد ملت ایران مقابل دشمن بودیم

دوران دفاع مقدس شاهد اوج اتحادملت ایران مقابل دشمن بودیم

سرپرست فرمانداری هرسین گفت: در دوران دفاع مقدس اوج اتحاد ملت ایران در برابر کفر و استکبار را شاهد بودیم.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، امیر شاه آبادی در مراسم صبحگاه مشترك نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، با گراميداشت ياد و خاطره شهدا اظهار داشت: دوران دفاع مقدس از حساسترين و بارزترين برهه‌های حيات انقلاب اسلامي و اوج اتحاد و وطن دوستي ملت ايران در برابر كفر و استكبار جهاني بود.

شاه آبادي افزود: پايداري و مبارزات حق طلبانه ملت ايران و نيروهاي مسلح در زمان جنگ تحميلي برگرفته از روحيه جهادي و مكتب امام حسين(ع) در سايه هدايت ها و روشنگريهاي حضرت امام خميني (ره) بود كه توانست ابهت استكبار را درهم بشكند و اوج غرور و ولايت پذيري مردم شريف ايران را به رخ دشمنان اسلام و قرآن بكشاند .

شاه آبادي تصريح كرد : از ديگر دستاوردهاي مهم دفاع مقدس استقلال نظامي و عدم وابستگي به مستشاران نظامي كشورهاي غربي در اوج تحريم تسليحاتي كشور بود كه نيروهاي مسلح ما توانستند با اتكا بر توان و استعدادهاي داخلي اين بحران را پشت سر بگذارند.

وی افزود: اکنون مي بينيم نه تنها تحريم تسليحاتي بر ما اثري ندارد، بلكه از لحاظ نظامي و دستيابي به دانش و نحوه ساخت تسليحات پيشرفته و مدرن جزو كشورهاي مطرح در جهان هستيم.

سرپرست فرمانداري هرسين در پايان عنوان كرد : آنچه كه اکنون مهم است حفظ دستاوردهاي دفاع مقدس، ادامه راه شهدا، تحقيق و پژوهش هرچه بيشتر در اين زمينه و تجليل از خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران است.