جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

دوربین های مدار بسته سارق حرفه ای را به دام انداخت - نمایش محتوای خبر

 

 

دوربین های مدار بسته سارق حرفه ای را به دام انداخت

دوربین های مدار بسته سارق حرفه ای را به دام انداخت

فرمانده انتظامی شهرستان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای منازل مسکونی و قطعات خودرو با 22 مورد سرقت خبر داد و گفت: اطلاعات مردمی و کنترل دوربین های مدار بسته این سارق را به دام انداخت

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" در توضیح این خبر گفت: مأموران کلانتری 24 الهیه درپی وقوع دو مورد سرقت مشابه از انبار منازل مسکونی در حوزه استحفاظی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با بررسی های میدانی و کنترل دوربین های مداربسته در اطراف محل سرقت و نیز جمع آوری اطلاعات مردمی، پلیس این شهرستان در کوتاه ترین زمان موفق به ترسیم چهره و شناسایی سارق انبار شد و سریعاً اقدام به اخذ دستور قضائی برای دستگیری متهم کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: اکیپی ویژه از مأموران کلانتری 24 الهیه به آدرس متهم مراجعه و پس از تحت نظر قرار دادن محل، به محض ورود سارق به مخفیگاهش، وی را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ شیرزادی با بیان اینکه سارق فردی میانسال و سابقه دار است، تصریح کرد: متهم در بازجویی های فنی مأموران به 22 مورد سرقت منازل مسکونی، انبار و قطعات خودرو در شهرستان کرمانشاه اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی به شهروندان توصیه کرد که هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و با تجهیز اموال خود به وسایل ایمنی، مانع از ارتکاب جرم از سوی سارقان شوند، چرا که در بیشتر موارد غفلت و ناآگاهی مالباختگان علت وقوع سرقت است.