سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

دولت خواهان فعالیت توأمان نقادان و احزاب در کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

دولت خواهان فعالیت توأمان نقادان و احزاب در کشور است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: دولت تدبیرو امید خواهان تقویت و فعالیت توأمان احزاب موافق و منتقد دولت در جامعه است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ یوسف شاه حسینی در نشستی با جمعی از فعالین سیاسی و دبیران احزاب اسلام آباد غرب افزود: هدف دولت تدبیرو امید، تقویتِ همدلی و همگامی در جامعه بمنظور رسیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی اظهار داشت: فکر و اندیشه خوب مرز نمی شناسد، اخلاق و خدمت خالصانه راه خود را باز می کند حتی ده ها مانع بر سر راه آن ایجاد نمایند.

نمونه عینی آن مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی هستند؛ مگر آن همه تخریب توانست مانع رسیدن هدفها و بیانات نیک اندیشانه وی به جامعه گردد.

معاون سیاسی استانداری کرمانشاه در ادامه بر اراده دولت تدبیر و امید در راستای تقویت بنیان های تحزب بر اساس قانون تاکید و بیان نمود: دولت تدبیر و امید احزاب کارآمد و منسجم و پرسشگر حاضردر صحنه سیاست واجتماع را نه تنها رقیب خود تلقی نمی کند بلکه آنان را بازوانی در جهت به سامان رساندن برنامه های خویش در جامعه می داند.

شاه حسینی در خصوص این رویکرد دولت یازدهم افزود: ما خواهان حضور و فعالیت توأمان موافقان و مخالفان دولت در قالب تشکل های قانونی می باشیم.

در ابتدای جلسه مذکور کهبا حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات، مشاور استاندار در امور اقوام و فرق و فرماندار اسلام آباد غرب تشکیل شده بود، دبیران احزاب حاضر در جلسه به بیان انتقادات و دیدگاه های مورد نظر خود پرداختند.