سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

دومین جلسه کمیته بانوان انجمن خیرین کتابخانه ساز - نمایش محتوای خبر

 

 

دومین جلسه کمیته بانوان انجمن خیرین کتابخانه ساز

دومین جلسه کمیته بانوان انجمن خیرین کتابخانه ساز

دومین جلسه کمیته بانوان انجمن خیرین کتابخانه ساز استان کرمانشاه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، دومین جلسه کمیته بانوان انجمن خیرین کتابخانه ساز استان کرمانشاه با حضور معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی، مریم بازبین رئیس کمیته بانوان انجمن خیرین کتابخانه ساز و سایر اعضا در محل سالن جلسات اداره کل کتابخانه های عمومی برگزار شد.

در این جلسه معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی ضمن قدردانی از حضور پر رنگ بانوان در جلسات انجمن خیرین کتابخانه ساز، اظهار داشت: افزایش تعداد اعضای کمیته بانوان در طول یک ماه گذشته به بیش از سه برابر، نشان دهنده این است که بانوان بازوان قوی و نیرومندی در امر فعالیت های فرهنگی و خیریه هستند.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجمن خیرین کتابخانه ساز، به همکاری هر چه بیشتر اعضای کمیته با یکدیگر به منظور پیشبرد اهداف انجمن تاکید کرد.

در ادامه این جلسه، مریم بازبین رئیس کمیته بانوان انجمن خیرین کتابخانه ساز با اشاره به دامنه فعالیت و اهداف کمیته بانوان، راهکارهای شناسایی و جذب خیرین در استان را تشریح کرد و افزود: حضور و شرکت در جلسات شورای اداری، استانداری و سایر ارگان‌ها به منظور شناساندن انجمن بسیار حائز اهمیت است.

برنامه ریزی برای فعالیت های انجمن در هفته کتاب و کتابخوانی از دیگر نکات مطرح شده در این جلسه بود و هر یک از اعضا دیدگاه خود را در زمینه برنامه های انجمن ارائه کردند.

گفتنی است، در این جلسه کارشناس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیران مؤسس مهدکودک، تهیه کننده برنامه تلویزیونی «بنده عشق» و نماینده نشریه تخصصی بانوان «ریحانه آفرینش» حضور داشتند.