جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

دونده کرمانشاهی عازم مسابقات قهرمانی آسیا - نمایش محتوای خبر

 

 

دونده کرمانشاهی عازم مسابقات قهرمانی آسیا

دونده کرمانشاهی عازم مسابقات قهرمانی آسیا میشود

رییس هیات دو و میدانی کرمانشاه با اشاره به اعلام اسامی نفرات اعزامی تیم دو و میدانی ایران به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: در میان نفرات اعزامی نام حسین کیهانی دونده کرمانشاهی نیز دیده می شود.

جهانگیر آقایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کیهانی یکی از دوندگان مطرح و آماده کشورمان است که با نظر کادر فنی به رقابت های قهرمانی آسیا که به میزبانی چین برگزار خواهد شد، اعزام می شود.


وی ادامه داد: در بخش آقایان 10 نفر عازم مسابقات می شوند که کیهانی دونده کرمانشاهی نماینده ایران در بخش سه هزار متر با مانع خواهد بود.

آقایی همچنین با مناسب ارزیابی کردن وضعیت آمادگی کیهانی خاطرنشان کرد: وی خوشبختانه در شرایط خوبی قرار دارد و فکر می کنم اگر بتواند بر جو مسابقات فایق آید و بدشانسی گریبانش را نگیرد صاحب مدال خواهد شد.

رییس هیات دو و میدانی کرمانشاه خاطرنشان کرد: کیهانی به تازگی در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در شیراز برگزار شد توانست با زمان هشت دقیقه و 56 ثانیه و 22 صدم ثانیه عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

وی یادآور شد: این دونده کرمانشاهی همچنین با زمان هشت دقیقه و 50 ثانیه رکوردار ماده سه هزار متر با مانع باشگاهی کشور است.

آقایی با بیان اینکه کیهانی هم اکنون در اردوی آمادگی تیم ملی به سر می برد گفت: این اردو تا نهم خرداد در تهران ادامه خواهد داشت و سپس روز دهم خرداد تیم کشورمان عازم چین محل برگزاری مسابقات می شود.

رقابت های قهرمانی آسیا طی روزهای 13 تا 17 خرداد ماه در چین برگزار خواهد شد.