رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

دویست و بیست هکتار از پادگان سروران دراختیار شهرداری کرمانشاه قرارمی‌ گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

دویست و بیست هکتار از پادگان سروران دراختیار شهرداری کرمانشاه قرارمی‌ گیرد

دویست و بیست هکتار از پادگان سروران دراختیار شهرداری کرمانشاه قرارمیگیرد

عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: ۲۲۰ هکتار از پادگان سروران در اختیار شهرداری کرمانشاه قرار می‌گیرد تا به وسیله آن چند گره ترافیکی در شهر رهاسازی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، حجت الاسلام زین الدین سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت : جلسه بررسی موضوع نحوه ی خروج پادگان های نظامی ارتش به خارج از محدوده شهر برگزار شد و ۲۲۰ هکتار از اراضی پادگان سروران بزودی در اختیار شهرداری قرارخواهد گرفت و امیدواریم شاهد رها سازی چند گره ترافیکی و کاهش بار ترافیک باشیم.

وی افزود : در همین راستا جلساتی با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهر شهردار کرمانشاه و فرماندهان قرارگاه منطقه غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده و امیدوراریم با اجرای این طرح شاهد توسعه زیر ساختهای شهری باشیم.

حجت الاسلام زین الدین با تاکید بر اینکه اقدم مثبت خروج پادگان های نظامی از محدوده شهری هدیه مقام معظم رهبری به مردم کرمانشاه است گفت: مکاتباتی نیز با دفتر مقام معظم رهبری انجام شده است که پاسخ به این مکاتبات مثبت بوده و امیدورام هرچه زودتر مردم فهیم کرمانشاه و شهروندان عزیز از نتایج مثبت این رخداد بهره مند شوند.

وی افزود: کار گروهی نیز در این زمینه تشکیل شده است تفاهم نامه ای بین مسئولین شهرداری وفرماندهان قرارگاه منعقد شده است.