رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دو طرح خدماتی و آموزشی در شهرستان هرسین به بهره برداری رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

دو طرح خدماتی و آموزشی در شهرستان هرسین به بهره برداری رسید

دو

دو طرح خدماتی و آموزشی در هشتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه و عضو هیات مدیره شرکت ملی پست در هرسین به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این طرح ها شامل ساختمان اداره پست هرسین با بیش از 12 میلیارد ریال اعتبار در 2 طبقه و با زیربنای 650 مترمربع و هنرستان 10 کلاسه دخترانه فرودسی با 20 میلیارد ریال اعتبار است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در مراسم افتتاح این طرح ها گفت: امروز با شکل گیری دنیای فضای مجازی و اینترنت، خدمات جا به جایی کالا از نظر ارتباطی، مکانی با خدمات اینترنتی بیشتر، سریع، بهتر و ارزانتر صورت می گیرد. رضا رحیمی افزود: براین اساس خدمات اداره پست در راستای هوشمند سازی به صورت اینترنتی دچار تغییر و تحول بزرگی شده است.

او با بیان اینکه شرکت پست ایران با نگاهی نو و به روز به دنبال هوشمند سازی الکترونیکی و خدمات نوین اینترنتی پستی به همه بخش های کشور است، گفت: فضای جدید اینترنتی، فرصت های جدید برای خلق ثروت است و بیشترین سود ثروت توسط شرکت های خصوصی اینترنتی که با سیستم هوشمند خود کالاها را تبلیغ و عرضه و ارسال می کنند به دست می آید.

معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری کرمانشاه در ادامه ابراز امیدواری کرد بخشی از ساختمان پست تازه تاسیس هرسین در اختیار جوانان خلاق و باهوش این منطقه برای ارایه خدمات اینترنتی و تبلیغ و ارسال کالاهای بومی قرار گیرد و زمینه اشتغال چند نفر را فراهم کند.

رحیمی همچنین با اشاره به اینکه بخش خدمات خصوصی و سرمایه گذاری خصوصی در راه اندازی شغل و رونق کسب و کار باید پای کار بیایند و مورد حمایت قرار گیرند، گفت: حل مشکلات اقتصادی کارخانه کرپ ناز و راه اندازی فاز یک و 2 پتروشیمی این شهرستان در دست انجام است.