سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دو قایقران کرمانشاهی در اردوی تیم های ملی کایاک وپاراکانوحضور یافتند - نمایش محتوای خبر

 

 

دو قایقران کرمانشاهی در اردوی تیم های ملی کایاک وپاراکانوحضور یافتند

رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از حضور محمدطاهر حسینی افشار و شهلا بهروزی راد در اردوی تیم های ملی کایاک و پاراکانو کشورمان خبر داد.

محمدسهراب بیگ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اردوی تیم ملی کایاک ایران با حضور حسینی افشار از امروز (21 بهمن) در دریاچه آزادی تهران آغاز شده است. وی ادامه داد: شانزدهمین مرحله اردوی تیم کایاک ایران با حضور 10 ورزشکار از 6 استان تا روز 10 اسفند ادامه پیدا می کند.

سهراب بیگ با بیان اینکه تیم ملی کایاک ایران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا آماده می کند، افزود: ایرج اقلیمی هدایت این تیم را برعهده دارد. رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه همچنین به برپایی اردوی تیم ملی پاراکانو (آب های آرام معلولین) نیز اشاره کرد و گفت: این اردو نیز از امروز آغاز و تا 11 اسفند ادامه می یابد.

وی اظهار کرد: در این مرحله از اردو بهروزی راد بانوی کرمانشاهی در کنار سه ورزشکار دیگر زیر نظر کادر فنی به تمرین خواهد پرداخت.

سهراب بیگ در پایان اظهار کرد: تیم ملی پاراکانو ایران زیرنظر مسعود مهدوی نیا، خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان و آسیا آماده می کند.