جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

دکتر قلابی پوست و مو دستگیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دکتر قلابی پوست و مو دستگیر شد

رئیس پلیس فتا انتظامی استان از دستگیری دکتر پوست و مو قلابی که اقدام به فعالیت در شبکه های اجتماعی و ارائه مشاوره کرده بود، خبرداد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "علی کریمی" رییس پلیس فتا در کرمانشاه اظهار دکتر قلابی پوست و مو دستگیر شدداشت: در پی شکایت خانم پزشکی مبنی بر اینکه شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام با سوء استفاده از عنوان و تصاویر پروفایل شخصی وی، خود را پزشک پوست و مو معرفی کرده و از مردم خواسته است که مشکلات و بیماری های پوستی خود را مطرح کنند تا وی مشاوره ارائه نماید، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: ماموران با انجام بررسی های فنی و تحقیقات گسترده، فردی را در این زمینه شناسایی و پس اخذ مجوز از مقام قضائی دستگیر کردند که در این راستا تجهیزات دیجیتال وی به آزمایشگاه ادله این پلیس منتقل و مورد بررسی قرار گرفت و مدارک و مستندات لازم از تجهیزات وی استخراج شد.

سرهنگ کریمی ضمن بیان اینکه متهم در تحقیقات صراحتاً به بزه ارتکابی اقرار کرده است، گفت: از کاربران شبکه های اجتماعی تقاضا دارم به هیچ وجه به افرادی که نمی شناسند اعتماد نکنند چراکه در فضای مجازی هر کسی می تواند خود را شخصی دیگر معرفی کند، لذا اگر نیاز است با متخصص در امری ارتباط برقرار کنید به صورت حضوری به دفتر وی مراجعه نمایید.