جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

دیدارمطاعی با معاونین نهاد کتابخانه ها

دیدارمطاعی با معاونین نهاد کتابخانه ها


دراین دیدارکه روز دوشنبه 23 /10 /98 در سالن جلسات صدا و سیمای مرکز کرمانشاه برگزار شد مدیر تولید سیما و تعدادی از تهیه کنندگان برنامه های مهم سیمای مرکزنیز حضور داشتند.

آقای مطاعی ضمن اشاره به اهمیت کتاب و کتاب خوانی در جامعه و اهمیت نقش رسانه در اشاعه این فرهنگ گفت:صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در برنامه های مهم و پر مخاطب خود مثل خانواده ،جوان و نوجوان ،صبحگاهی و شبانگاهی به طرق مختلف با قراردادن بخشهایی ویژه کتاب و فرهنگ کتابخوانی سعی کرده وظیفه خود را در حد امکان انجام دهد ولی در ادامه این راه نیازمند همکاری های بیشتر و مستمر با نهاد کتابخانه های استان هستیم و از هرگونه پیشنهاد و نظری استقبال می کنیم.

آقای کریمی معاون نهاد کتابخانه های استان کرمانشاه نیز با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه اعلام آمادگی خود و همکارانش را در جهت همکاری موثر با صدا و سیمای مرکز کرمانشاه اعلام و تاکید کرد:همکاری سیمای استانی زاگرس با این نهاد می تواند نقش چشمگیری در بالا بردن سرانه مطالعه در استان داشته باشد.

درپایان  تهیه کنندگان و صاحبنظران در حوزه تولید برنامه نظرات خود را پیرامون ساخت برنامه هایی با محتوای مطالعه و کتاب ارائه دادند .