سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دیدار آیت الله نریمانی با مدیر کل

دیدار آیت الله نریمانی با مدیر کل


دیدار آیت الله نریمانی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه

در این دیدار آیت الله نریمانی ضمن تبریک میلاد اسوه صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار گفت: در کربلا اگر اطلاع رسانی‌های حضرت زینب کبری و امام سجاد در بازگویی آن وقایع نبود مطمئنا کربلا در همان کربلا باقی می‌ماند.
وی در ادامه با اشاره به نقش رسانه ملی و خبرنگاران در بحران‌های همچون سیل و زلزله گفت: مرکز کرمانشاه همواره در مسائل و مشکلات مهم مردم پیشرو بوده است.
نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: دنیا اگر با ابزار‌های تکنولوژی پیش رفته است، اما ایران اسلامی به برکت قرآن و اسلام ناب محمدی و پشتکار مردم ولایتمدار راه پیشرفت و ترقی را طی میکند.
آیت الله نریمانی همچنین به نقش مهم رسانه‌ها برای مقابله با هجمه امپریالیسم جهانی و استکبار آمریکا اشاره کرد و گفت: نقش خبر و اطلاع رسانی برنده‌تر از سلاح‌های نظامی نباشد کمتر ازآن هم نیست.
وی در پایان بر اینکه امروز با جنگ نرم دشمن مواجه ایم و باید با هم اندیشی و بصیرت افزایی و ساخت و تولید برنامه‌های فرهنگی و تولید محتوی در برابر این جنگ صف آرایی کنیم تاکید کردند .
در ادامه این جلسه مهندس  افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز کرمانشاه امسال در بحران سیل رسانه ملی را به ستاد مدیریت بحران برد و با پخش برنامه‌های زنده کار اطلاع رسانی لحظه به لحظه به مردم را انجام داد .
مهندس امیری برپایی دومین جشنواره ملی پویا نمایی و افتتاح قرارگاه رسانه‌ای اربعین و پخش برنامه از این قرار گاه را از دیگر موفقیت‌های این مرکز برشمرد و افزود: تلاش ما و همکارانمان در این مرکز در مبحث برنامه سازی در بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز کرمانشاه اعم از صدا، سیما و خبر و همچنین فضای مجازی بالا بردن و ارتقاء کیفیت این برنامه هاست و همچنین توجه ویژه به اقوام و فرهنگ بومی استان برای برند سازی در دستور کار قرار گرفته است.