جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دیدار با خانواده های معظم شهدا برکات زیادی دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار با خانواده های معظم شهدا برکات زیادی دارد

دیدار با خانواده های معظم شهدا برکات زیادی دارد

استاندار کرمانشاه گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا برکات و آثار زیادی به دنبال دارد و روحیه گرفتن برای تلاش بیشتر یکی از این برکات است.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز جمعه به نقل از اسدالله رازانی در دیدار با دو خانواده معظم شهید شهر کرمانشاه اظهار داشت: شهدای عزیز و گرانقدر در مقابل دشمنان با شجاعت و صلابت از دین، انقلاب اسلامی و ایران اسلامی دفاع کردند و خانواده های معظم آنان نیز همواره با تمام وجود از آرمان های والای انقلاب اسلامی پشتیبانی کرده و موجبات سرافرازی بیشتر نظام جمهوری اسلامی را فراهم ساختند.

وی گفت: خانواده های معظم شهدا دارای نور، ایمان و معنویت هستند زیرا این خانواده های بزرگوار موفق به تربیت فرزندانی شدند که بدون هیچ چشم داشتی از انقلاب و ایران اسلامی دفاع کردند.

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا منجر به گرفتن روحیه مضاعف برای تلاش و خدمت بیشتر به جامعه می شود، گفت: این دیدارها برکات و آثار زیادی دارد که یکی از آنها گرفتن روحیه برای خدمت بیشتر است و همچنین این دیدارها با توجه به اینکه این خانواده های معظم از متن جامعه هستند و مشکلات را لمس و احساس می کنند بنابراین موجب می شود که ما مسوولان بهتر و بیشتر در جریان مشکلات جامعه قرار بگیریم.

استاندار کرمانشاه دیدار با خانواده های معظم شهدا را در راستای وظیفه دینی عنوان کرد و گفت: همچنان که مقام معظم رهبری و رییس جمهوری به صورت مستمر با خانواده های معظم شهدا دیدار دارند بنابراین ما هم وظیفه داریم که به این مهم توجه کنیم. خانواده شهید احمد بیگداشتی و همچنین خانوده شهید شمس الله حیدریان از جمله خانواده های معظم شهیدی بودند که استاندار کرمانشاه به اتفاق هیات همراه با آنها دیدار کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و نکته نظرات این عزیزان قرار گرفت.

شهید احمد بیگداشتی بیستم فروردین سال 67 در منطقه چنگوله و شهید شمس الله حیدریان در نوزدهم مرداد سال 66 در منطقه سردشت به مقام رفیع شهادت نائل آمده اند. در این دیدارها جعفر همتی مشاور عالی استاندار کرمانشاه و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز حضور داشتند.