سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدار نماینده اورامانات با خانواده جانباز سرافراز سردار حاج علیانی - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده اورامانات با خانواده جانباز سرافراز سردار حاج علیانی

دیدار نماینده اورامانات با خانواده جانباز سرافراز سردارحاج علیانی

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی دیشب با خانواده جانباز سرافراز مرحوم سردار حاج علیانی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شهاب نادری نماینده مردم شهرستانهای پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی شب گذشته با حضور در خانه جانباز سرافراز مرحوم سردار حاج علیانی از فرماندهان گرانقدر سپاه از خانواده او دلجویی کرد.

شهاب نادری در این دیدار که حجت الاسلام عباسیان مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هم حضور داشت در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و تجلیل از جانبازان ، آزادگان و ایثارگران و خانواده های معظم آنان گفت: امنیت ، آرامش و اقتدار امروز کشور مرهون خون شهداء و فداکاری ایثارگران و خانواده های محترم آنهاست و همه ما مدیون این عزیزان هستیم.

وی با اشاره به اینکه سرکشی از خانواده‌های شهداء و ایثارگران وظیفه همه مسئولان است افزود: در کنار این سرکشی ها و دلجویی ها می بایست مشکلات این عزیزان را نیز در عمل رفع کرد.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنده و همکاران من در مجلس شورای اسلامی در چارچوب وظایف و اختیارات قانونی خود مشکلات خانواده های معظم شهداء و ایثارگران را مورد پیگیری قرار داده ایم و دولت هم باید با اجرای قوانین تصویب شده نمایندگان مجلس زمینه رفع مشکلات آنان را بیش از پیش فراهم کند.

شهاب نادری گفت: نظارت و پیگیری رفع مشکلات خانواده های شهداء و ایثارگران در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.